Caracteristici generale
| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Suprafaţă exterioară | tricot |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 25 cm |
| Înalţimea de arcuri | 16 cm |
| Duritate | mediu |
| Sarcină maximă (1 persoană)
?
| 100 kg |
| Permeabilitatea la aer | da |
| Hipoalergic | da |
| Anti-căpușă | da |
| Materialul 1 | spuma poliuretanica |
| Material 2 | fetru |
| Material 3 | Pocket Spring |
| Materialul 4 | fetru |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Somnart |
| Cod EAN | 2009997368573, 6420624037123 |
Specificațiile și imaginile produsului Saltea ortopedica Somnart HypoallergenicMed Safe Relax 160x200x25 (77856) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.