| Tip | gonflabil |
| Formă | rotund |
| Capacitate | 5377 l |
| Utilizarea | familiar |
| Material | PVC |
| Culoare | albastru |
| Altele | pompă de filtrare 1249 l/h |
| Pompă-filtru | da |
| Cartuș de dedurizare a apei | da |
| Petic reparaţie | da |
| Dimensiuni (LxlxD) | 366x366x75 cm |
| Greutate | 14.5 kg |
| Greutatea brută | 14.7 kg |
| Producător | Bestway |
| Cod EAN | 6942138951363 |









