Caracteristici generale
| Lavoar | da |
| Instalare | de podea |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | alb |
| Material fațadă | MDF |
| Culoare fațadă | alb |
| Sistem de stocare | 1 dulap |
| Lăţime | 665 mm |
| Înălţime | 820 mm |
| Adâncime | 450 mm |
| Țara producătoare | Moldova |
| Altele | cu lavoar |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Aquaplus |
| Cod EAN | 2999001272470 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap cu lavoar Aquaplus Bath S-Line 65cm sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.