Caracteristici generale
| Capacitate | 1024 Gb |
| Tip | 1.8" |
| Viteza de citire | 1000 MB/sec |
| Viteza de scriere | 1000 MB/sec |
| Interfaţă | USB C 3.2 Gen 2 |
| Culoare | albastru |
| Dimensiuni | 96x45x10 mm |
| Greutate | 58 g |
Alte informații
| Producător | Verbatim |
| Cod EAN | 00023942323242 |
Specificațiile și imaginile produsului SSD extern Verbatim Pocket Edition 1Tb Polar Blue (32324) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.