Caracteristici generale
| Diametru | 244 cm |
| Culoare | verde |
| Sarcina maximă | 80 kg |
| Lățime | 244 cm |
| Înălțime | 220 cm |
| Lungime | 244 cm |
| Numărul de arcuri | 48 |
| Numărul de picioare | 3 |
| Plasa | da |
| Greutatea | 38 kg |
Alte informații
| Producător | Bestway |
| Cod EAN | 6941607365618 |
Specificațiile și imaginile produsului Trambulina Bestway (59102BW) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.