Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 50 cm3 |
| Putere | 3 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 508 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Pornire ușoară | da |
| Tensionarea lanțului fără unelte | da |
| Greutatea | 6.15 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bort |
| Cod EAN | 4260258296198 |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Bort BBK-2220 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.