Caracteristici generale
| Putere | 1000 W |
| Amplasare motor | sus |
| Cerc de tăiere | 35 cm |
| Tip tăietor | fir de tăiere |
| Mâner telescopic | da |
| Greutate | 3.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | AL-KO |
| Cod EAN | 4003718044881 |
Specificațiile și imaginile produsului Motocoasă electrică AL-KO BC 1000 E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.