Caracteristici generale
| Material | inox |
| Numărul de elemente | 3 |
| Paletă | 1 |
| Lungimea paletei | 43 cm |
| Furcă pentru carne | 1 |
| Lungimea furcii | 43 cm |
| Clește | 1 |
| Lungimea cleștelor | 43 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Set pentru grătar Barbecook BC-ACC-7024 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.