| Alimintare | Acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Capacitatea bateriei | 4 Ah |
| Turatia in gol | 8600 rpm |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 125 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Blocarea arborelui | da |
| Greutatea masinii | 2.1 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Black&Decker |
| Cod EAN | 5035048682630 |









