| Tip montare | sub blat |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | ireversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Dimensiuni | 380x440 mm |
| Dimensiuni cuvă | 340x400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | inox |
| Culoare | inox |
| Finisaj suprafaţă | satin |
| Grosime | 1 mm |
| Producător | Teka |
| Cod EAN | 8434778004335 |









