Caracteristici generale
| Extensibil | da |
| Forma blatului | rotundă |
| Lungime | 100 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 100x100 cm |
| Dimensiunea în stare extinsă (l×L) | 100x140 cm |
| Înălțime | 75 cm |
| Numărul de locuri | 2 ,
6 |
| Material carcasă | lemn |
| Culoare carcasă | alb |
| Material blat | MDF |
| Culoare blat | lemn |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Deco |
| Cod EAN | 5177711124358 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Deco Mars Natural 100x38 H750 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.