Caracteristici generale
| Forma | dreptunghiulară |
| Lungime | 90 cm |
| Dimensiunea mesei (l×L) | 90x60 cm |
| Înălțime | 71.6 cm |
| Numărul de locuri | 2 |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | gri |
| Material blat | PAL |
| Culoare blat | gri |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009997387741 |
Specificațiile și imaginile produsului Masă pentru bucătărie Компанит КС-2 Atelie Deschis sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.