| Alimintare | Priza |
| Putere absorbita | 900 W |
| Turatia in gol | 12000 rpm |
| Controlul turației | nu |
| Diametrul ext. al discului | 115 mm |
| Filetul arborelui | M14 |
| Blocarea arborelui | da |
| Greutatea masinii | 1.8 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Black&Decker |
| Cod EAN | 5035048677421 |









