Caracteristici generale
| Seria | Begonya |
| Tip | pe podea |
| Înălțime | 428 mm |
| Diametru | 223 mm |
| Max. puterea lămpii | 40 W |
| Tip dulie | E27 |
| Panouri solare | nu |
| Gradul de protecție | IP44 |
| Material carcasă | plastic |
| Material al plafonului | plastic |
| Senzor de mișcare | nu |
| Culoarea caroseriei | negru |
| Culoarea plafonului | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000679614, 8699490907085 |
Specificațiile și imaginile produsului Lampa de gradină Horoz Begonya 1 Black (400.010.116) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.