Caracteristici generale
| Vârstă | 2-5 |
| Numărul de roți | 2 |
| Greutate maximă | 30 kg |
| Tip roți | EVA |
| Materialul cadrului | lemn |
| Culoare | roșu |
| Reglarea înălțimii șezut | da |
| Masă | 3 kg |
| Dimensiuni | 77,5x33,5x52 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Bicicleta fără pedale Pilsan Free Style (02001) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.