Caracteristici generale
| Tip | cablu |
| Interfață stânga | USB Type C |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Interfață dreapta | USB Type-C |
| Curent nominal | 3 A |
| Culoare | negru |
| Material împletitură | nailon |
| Max. putere de încărcare | 60 W |
Alte informații
| Producător | Acefast |
| Cod EAN | 6974316285427 |
Specificațiile și imaginile produsului Cablu USB Acefast Type-C to Type-C Black (C23-03) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.