Caracteristici generale
| Serie | Belen |
| Lăţime | 420 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Înălţime | 95 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 950 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 12 W |
| Material plafon | metal |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000673445, 8680985529738 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Horoz Belen-12 (029003001201) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.