| Tip | de perete |
| Lungimea utilă | 6.5 m |
| Складной корпус | da |
| Lungime | 69 cm |
| Adâncime | 63 cm |
| Înălțime | 80 cm |
| Dimensiuni | 69x63x80 cm |
| Greutate | 3 kg |
| Culoare | alb , maro |
| Roți | nu |
| Сумочка для прищепок | nu |
| Material cadru | lemn |
| Material parte de lucru | nylon |
| Producător | Arredamenti |









