| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 670x500 mm |
| Dimensiuni cuvă | 370x445 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | piatră artificială |
| Culoare | gri |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Producător | Aquasanita Helika |
| Cod EAN | 2009020028337 |









