| Colecția | Bella Vintage |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 160x230 cm |
| Lungimea | 230 cm |
| Lățimea | 160 cm |
| Grosimea | 7.5 mm |
| Culoare | bej/maro/albastru |
| Ornament | gradient |
| Conținut | lână |
| Țara producătoare | Turcia |
| Destinaţie | living , coridor |
| Producător | Covoare Ungheni |









