Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 70.6 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 5.8 L.sec |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 710 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 350 ml |
| Lungimea lamei | 450 mm |
| Viteza de rotație a lanțului | 22 m/sec |
| Pas de lanț | 3/8" " |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
| Numărul de legaturi | 68 |
| Pornire ușoară | da |
| Greutatea | 9.5 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Husqvarna 572XP sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.