Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 45 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 2.5 L.sec |
| Turația în gol | 2300 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 250 ml |
| Lungimea lamei | 400 mm |
| Pas de lanț | 0,325 " |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
| Greutatea | 5.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Raider RD-GCS24 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.