Caracteristici generale
| Volumul cilindrului | 52 cm3 |
| Tip motor | 2 timpi |
| Putere | 3.9 L.sec |
| Turația în gol | 10500 min‾¹ |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 550 ml |
| Capacitatea rezervorului de lubrifiere a lanțului | 260 ml |
| Lungimea lamei | 380 mm |
| Pas de lanț | 0.325 " |
| Сanelură de lanț | 1.5 mm |
| Numărul de legaturi | 64 |
| Pornire ușoară | da |
| Greutatea | 6 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Rotor |
Specificațiile și imaginile produsului Ferăstrău cu lanţ pe benzină Rotor RCS5200 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.