Caracteristici generale
| Puterea motorului | 9600 W |
| Cai putere | 13 hp |
| Rezervorul de benzină | 2.8 l |
| Motor | 4-timpi |
| Diametrul ext. al discului | 300 mm,
450 mm |
| Adâncimea maximă de tăiere | 140 mm |
| Volumul rezervorului de apă | 35 l |
| Greutatea | 120 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | EMTOP |
| Cod EAN | 6972951245554 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de taiat EMTOP EFSW131202 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.