Caracteristici generale
| Seria | Berkut |
| Grosimea ușii | 2 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 6 |
| Tip închidere | cu două chei |
| Tip de armă | pușcă |
| Lungimea/înălțimea maximă a compartimentului pentr | 987 mm |
| Numărul de arme | 1 |
| Compartimentul pentru cartușe | nu |
| Rafturi detașabile | nu |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni exterioare | 1000x263x183 mm |
| Dimensiuni interioare | 987x260x142 mm |
| Greutate | 17 kg |
| Volumul | 36 l |
Alte informații
| Producător | AIKO |
| Cod EAN | 4606927021812 |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap arme Aiko Berkut 1 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.