Caracteristici generale
| Seria | Berkut |
| Grosimea ușii | 2 mm |
| Numărul de bolţuri rotative | 2 |
| Tip închidere | cu două chei |
| Tip de armă | pușcă |
| Lungimea/înălțimea maximă a compartimentului pentr | 1395 mm |
| Numărul de arme | 2 |
| Compartimentul pentru cartușe | da |
| Numărul de rafturi | 3 |
| Culoare | grafit |
| Dimensiuni exterioare | 1400x360x280 mm |
| Dimensiuni interioare | 1397x357x239 mm |
| Greutate | 41 kg |
| Volumul | 93 l |
Specificațiile și imaginile produsului Dulap arme Aiko Berkut 142 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.