| Tip | plafonieră , de perete |
| Înălţime | 80 mm |
| Diametru | 275 mm |
| Tip dulie | E27 |
| Numar de becuri | 1 |
| Temperatura de culoare ? | 4000 K |
| Putere maxima per bec | 100 W |
| Senzor de mișcare | nu |
| Factor de protecţie | IP66 |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Fumagalli |
| Cod EAN | 8031874004902 |









