Caracteristici generale
| Tip | cu coroană |
| Putere | 850 W |
| Capacitate cuvă | 200 l |
| Viteza de rotație cuvă | 30 rpm |
| Material сoroană | fontă |
| Roți | da |
| Clasă de protecţie | IP44 |
| Clasa izolatie | 2 |
| Greutete | 60 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hoteche |
| Cod EAN | 6934097740669 |
Specificațiile și imaginile produsului Betoniera Hoteche G841001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.