Caracteristici generale
| Tip | cu coroană |
| Putere | 550 W |
| Capacitate cuvă | 150 l |
| Viteza de rotație cuvă | 29 rpm |
| Material сoroană | metal |
| Roți | da |
| Clasă de protecţie | IP45D |
| Greutete | 53 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Minsk |
Specificațiile și imaginile produsului Betoniera Minsk FCM540 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.