Cărucior Cybex Balios S Lux 2025 Gri Piatră pe șasiu Argintiu: confort și fiabilitate pentru plimbările tale
O legendă actualizată: Cybex Balios S Lux 2025 este căruciorul perfect pentru părinții moderni.
Atunci când alegi un cărucior pentru bebelușul tău, cauți nu doar confort, ci și caracter practic și fiabilitate. Șasiul Cybex Balios S Lux 2025 Gri Piatră pe șasiu Argintiu este exact ceea ce ai nevoie. Modelul 2025 nu este doar o actualizare, ci un salt calitativ în confort și funcționalitate față de versiunea anterioară din 2024.
| Tip | pentru plimbare |
| Numar blocuri | 1 |
| Sistem de pliere | carte |
| Pliere cu o singură mână | da |
| Numar roti | 4 |
| Pozitia orizontala a spatarului | da |
| Reglarea spătarului | da |
| Centura de siguranta | da |
| Pozitia cu fata/spatele la mama | da |
| Maner cu inaltime reglabila | da |
| Roti | cauciuc |
| Diametrul roți din față | 18 cm |
| Diametrul roți din spate | 28 cm |
| Roţi pivotante | da |
| Virsta | de la 6 la 48 luni |
| Greutatea maximă a copilului | 22 kg |
| Culoare | gri |
| Material tapițerie | textil |
| Greutate | 11.2 kg |
| Capacitate coș | 5 kg |
| Amortizarea roții din față | da |
| Dimensiune pliată | 45х60х77,5 cm |
| Producător | Cybex |









