Caracteristici generale
| Tip | husa |
| Compatibilitate | 17.3 " |
| Material | neopren |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni externe | 440x315x35 mm |
| Dimensiuni maxime PC | 420x285x35 mm |
| Greutate | 0.256 kg |
Alte informații
| Producător | Tucano |
| Cod EAN | 8020252041479 |
Specificațiile și imaginile produsului Husă pentru laptop Tucano Colore 17.3" Black (BFC1718) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.