Caracteristici generale
| Numărul regimurilor de temperatură | 6 |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 230 °C |
| Ionizare | da |
| Dimensiuni ale plăcilor | 100x28 mm |
| Înveliş plăci | ceramică ,
keratină |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Oprire automată | da |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103888420 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Philips BHS376/00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.