Bloc motor TATA GN0039-186F
Codul: 01067368
Adaugă o recenzie
în 3 plăți fără dobândă
Bloc motor TATA GN0039-186F
Bloc motor TATA GN0039-186F
Ai găsit mai ieftin?
0% în rate cu MaibLiber 2, 4, 6 luni
Compara În comparație
În favorite Favorite
Livrare în
mun. Chişinău
Blocul motorului TT AGRO MOTO 186F reprezintă soluția ideală pentru instalarea pe motoare diesel ale motocultoarelor și tractoarelor. Compatibilitatea blocului asigură aplicabilitatea sa în diferite modele și mărci de tehnică. Principalele parametrii de compatibilitate ale blocului motorului TT AGRO MOTO 186F includ: • Puterea motorului: 9 CP, oferind suficientă energie pentru îndeplinirea diferitelor sarcini. • Răcirea: pe aer, ceea ce asigură o răcire eficientă a motorului în timpul funcționării. • Dimensiunile după centrele găurilor de montare: 270x97 mm, ceea ce permite instalarea ușoară și sigură a blocului pe tehnica corespunzătoare. • Orificiul de montare pentru electromotor cu diametrul: 66 mm, pentru confortul conectării starterului. • Distanța între centrele găurilor de montare ale electromotorului: 102 mm, asigurând poziționarea corectă a starterului. Blokul motorului TT AGRO MOTO 186F se remarcă prin fiabilitate și durabilitate. Greutatea sa este de 7,85 kg, ceea ce asigură confortul instalării și transportului. Indiferent de nevoile dumneavoastră, blokul motorului TT AGRO MOTO 186F oferă o bază fiabilă pentru funcționarea tehnicii dumneavoastră.
Ascunde Vezi tot
Caracteristici generale
Tipbloc motor
Motor186F
Tipul motoruluidiesel
Răcirea motoruluiaer
Nodgeneral
Materialaluminiu
Orificii de montare centru-centru102 mm
Greutate7850 g
Alte informații
Garanție12 luni
ProducătorTATA
Ascunde Vezi tot
Acest produs nu a primit încă o notă. Fii primul care adaugă o recenzie
Adaugă o recenzie
Produse similare
Bloc motor TATA GN-035-192D
0
Tip:
bloc motor
Motor:
192D
Tipul motorului:
diesel
Răcirea motorului:
aer
Nod:
general
Material:
aluminiu
Lungimea:
370 mm
Bloc motor YBX VM0039-186F(YB)
0
Tip:
bloc motor
Motor:
186F
Tipul motorului:
diesel
Răcirea motorului:
aer
Nod:
general
Material:
aluminiu
Ansamblu chiulasa TATA VM0011-188F
188F
benzină
Piese de schimb pentru cultivatoare YBX VM123-195N(YB)
195N
apă
fontă
Bloc motor YBX VM073-180N(YB)
180N
apă
fontă
Lungimea:
295 mm
Bloc motor TATA VM027-168F-2
168F
benzină
Diametrul exterior:
68 mm
260 mm
Kit piston TATA VM0095-2-186F-86,5mm
piston
186F
sistem cu piston
Diametrul exterior:
86,5 mm
79 mm
Bielă TATA VM0042-186F
bielă
186F
sistem cu piston
metal
164 mm
Bloc motor TATA VM093-168F
170F
Bloc motor TATA VM0001-188F
188F