| Tip | încălzire indirectă |
| Capacitate | 197 l |
| Tip control | mecanic |
| Temperatură maximă de funcionare | 95 °C |
| Presiune maximă de funcţionare | 8 bar |
| forma boilerului | cilindrică |
| Tip montare | pe podea |
| Rezervor interior | |
| Anod de magneziu | da |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 1200x600x600 mm |
| Greutate | 70 kg |
| Altele | 2 schimbatoare de caldura |
| Țara producătoare | Bulgaria |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Tesy |









