Caracteristici generale
| Tip | cu apă |
| Material | inox |
| Forma | scară |
| Număr de bări | 7 |
| Rezerva de apa | jos |
| Tip conectare | fixata |
| Putere termică | 475 W |
| Înălțime | 800 mm |
| Lățime | 535 mm |
| Adâncime | 85 mm |
| Distanța dintre centre | 500 mm |
| Diametrul stâlpilor | 35 mm |
| Tip filet | 1/2" interior |
| Culoare | argintiu |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Laris |
Specificațiile și imaginile produsului Uscător de prosoape Laris Bond P7 500х800 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.