Caracteristici generale
| Tip | set |
| Material | satin |
| Dimensiuni(generale) | 125x75 cm |
| Elemente in set | 7 |
| Cerceaf pilota | 92x122 cm |
| Pilota | 90x120 cm |
| Cearceaf de pat | 112x112 cm,
112x162 cm |
| Perete protector(dimensiuni) | 37x326 cm |
| Fata de perna | 34x52 cm |
| Perna | 34x52 cm |
| Culoare principală | alb |
| Țara de producere | Bielorusia |
| Specificații suplimentare | pentru patuc oval |
Alte informații
| Producător | Perina |
| Cod EAN | 4811599006320 |
Specificațiile și imaginile produsului Lenjerie de pat pentru copii Perina Bonne nuit Oval (BNО7-125х75) White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.