Caracteristici generale
| Tip | saltea |
| Dimensiuni | 80x50 cm |
| Baza | moale |
| Material de acoperire | PVC |
| Scara de măsurare | da |
| Culoare | mentă |
| Desen | ursulet |
| Greutate | 0.77 kg |
| Greutate maxima a copilului | 11 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Masă înfăşat Kikka Boo Bear with me Mint 80x50cm (31108060048) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.