Caracteristici generale
| Tip ferăstrău | sabie |
| Material prelucrat | lemn |
| Material lamă | oțel |
| Tip capăt | în formă de L |
| Cantitatea | 2 buc |
| Lungimea lamei | 240 mm |
| Lățime lamei | 52 mm |
| Dinți per inch | 6.4 TPI |
| Pas dinții | 4 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Pînză ferestrău Stanley STA21182-XJ sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.