Caracteristici generale
| Inverter | da |
| Tip | split |
| Regimuri de lucru | răcire/încălzire |
| Putere nominală răcire | 4600 W |
| Putere nominală încălzire | 5200 W |
| Capacitate de răcire | 16000 BTU |
| Suprafaţa deservită | 40 m² |
| Agent de răcire | R32 |
| Zgomot minim unitate interioara | 34 dB |
| Zgomot maxim unitate interioara | 48 dB |
| Consum de energie (Răcire) | 1430 W |
| Consum de energie (Încălzire) | 1400 W |
| Tip Filtre | curățare fină |
| Dimensiuni unitate exterioara | 842x596x320 mm |
| Greutate unitate exterioara | 31 kg |
| Dimensiuni unitate interioara | 970x300x225 mm |
| Greutate unitate interioara | 13.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gree |
| Cod EAN | 600001003882 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de aer condiționat Gree Bora R32 GWH18AAD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.