| Tip instalare | submersibilă |
| Tensiunea | 220 V |
| Debit maxim | 5700 l/h |
| Adâncimea de submersie | 7 m |
| Putere maximă de aspirare | 32 m |
| Putere | 800 W |
| Calitatea apei | murdară |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Material carcasă | inox |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Dimensiuni | 128x128x438 mm |
| Greutate | 10 kg |
| Altele | de înaltă presiune |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4039784873292 |









