Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de presiune |
| Debit maxim | 4.6 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 12 m |
| Putere maximă de aspirare | 43 m |
| Putere | 700 W |
| Calitatea apei | pură |
| Dimensiune maximă a particulelor | 1 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 15 m |
| Greutate | 10.1 kg |
| Altele | Dimensiuni: 99x99x620 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Karcher |
| Cod EAN | 4039784873308 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompa submersibilă de foraj Karcher BP 4 Deep Well (1.645-421.0) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.