| Tip | electric |
| Putere | 1000 W |
| Materialul carcasei | plastic |
| Debit maxim | 6000 l/h |
| Adâncime de submersie | 8 m |
| Putere maximă de aspirare | 48 m |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungime cablu | 1.85 m |
| Dimensiuni | 500x235x300 mm |
| Greutate | 12.5 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Karcher |









