| Tip | console |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 2 |
| Tip bec | LED |
| Temperatura de culoare ? | 6500 K |
| Fluxul de lumină | 12000 lm |
| Putere maxima per bec | 120 W |
| Senzor de mișcare | nu |
| Factor de protecţie | IP65 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | grafit |
| Culoare abajur | transparent |
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243032900 |









