Caracteristici generale
| Montare | incorporat |
| Formă | cilindru |
| Tipul diodelor | LED |
| Culoarea de iluminare | alb neutru |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 25 W |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 2000 lm |
| Material cadru | metal |
| Culoare | alb |
| Durata medie de viață | 50 000 ore |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243034331 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Elmos BQ-TLI-2540 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.