Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Distanta de lucru | 10 m |
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 2,5 ore |
| Interfețe | TF ,
FM ,
Bluetooth ,
AUX ,
USB |
| Версия Bluetooth | 5.0 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 1200 mAh |
| Dimensiuni | 162x75x75 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Borofone |
| Cod EAN | 6931474719072 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Borofone BR5 Adventure Sports Gray sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.