Caracteristici generale
| Serie | Elmos |
| Lăţime | 600 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Înălţime | 50 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1800 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 18 W |
| Material plafon | acril |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 4841243040639 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Elmos DH-WM-001818A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.