Caracteristici generale
| Serie | Robox |
| Lăţime | 230 mm |
| Adâncime | 50 mm |
| Înălţime | 255 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 2 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1530 lm |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 17 W |
| Material plafon | plastic |
| Culoare plafon | alb |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | negru |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Flitz Leuchten Robox (FL643-1W) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.