Caracteristici generale
| Serie | Horoz |
| Lăţime | 270 mm |
| Adâncime | 165 mm |
| Înălţime | 81 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență ,
economie de energie ,
LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Material plafon | plastic |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | plastic |
| Culoarea carcasei | maro |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 2100000364961 |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Horoz 400.013.107 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.