Caracteristici generale
| Serie | Chic |
| Lăţime | 250 mm |
| Înălţime | 300 mm |
| Tip patron | lumina LED incorporata |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | SMD LED |
| Fluxul de lumină | 1350 lm |
| Temperatura de culoare | 4000 K |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 15 W |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare plafon | transparent |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | auriu |
Specificațiile și imaginile produsului Candelabru de perete Lampardi Chic LP5083-1W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.