| Serie | Tango |
| Lăţime | 80 mm |
| Înălţime | 230 mm |
| Tip patron | E27 |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Tip lampă | incandescență , economie de energie , LED |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Max. puterea lămpii | 60 W |
| Materialul carcasei | metal |
| Culoarea carcasei | alb |
| Specificații | Producator: Spania |
| Producător | Lampardi |
| Cod EAN | 8435628415974 |









